Loading
X
+90 224 249 13 31 | dtsefa@yahoo.com

Kliniğimize Dair

Doktor L.Sefa Sevgel 1978 Bursa doğumlu bir diş hekimidir. Ege Ünversitesi diş hekimliği mezunu olan Dr. Sefa Sevgel 2003 yılında yüksek derece ile mezun olduktan sonra kısa bir süre İzmir’de, daha sonrasında dayanılmaz memleket hasreti ile Bursa’da açtığı kliniği ile, diş hekimliğine, ağız ve diş sağlığı konusundaki becerisi ile devam etmiştir.

Kliniğinde özellikle ileri diş cerrahisi konusunda yaptığı başarılı çalışmalarla, kısa sürede adını duyuran Dr. Sefa Sevgel, Bursa’nin başarılı implant cerrahlarından biri olarak anılmaktadır. İleri ugumantasyon teknikleri, sinüs lift, kemik genişletme, kist operasyonları, özellikle, gömük yirmi yaş dişlerinin cerrahi çekimlerinin, en kısa ve ağrısız olarak uygulandığı Dr.Sefa Sevgel diş kliniği, aynı zamanda çocuk ağız ve diş sağlığı konusunda yaptığı çalışmalarla da bilinmektedir.

Hastaların girdiği andan itibaren rahatlayarak tüm tedirginliklerini atması ve sağlıklı bir şekilde klinikten ayrılmaları üzerine kurulu anlayışla çalışan klinikte sadece ordotonti ve diş teli konusunda hizmet verilmemekte, bu konuda kendilerine danışan hastalara ise en doğru yönlendirmeler yapılmaktadır.

Adres

Dr. Sefa SEVGEL Klinik

HÜRRİYET MH. OSMANPAŞA CD. NO:15 Osmangazi / Bursa
Telefon: +90 224 249 13 31
Web: sefasevgel.com